BETA
Bezpečná půjčka pro každého

Online půjčka bez poplatků předem je k dispozici pro každého

Požádat

Bezpečná nebankovní půjčka, bezpečná online půjčka, půjčka

Trh s půjčkami se neustále rozrůstá. Přibývá poskytovatelů i těch, kteří půjčky poptávají. Stejně tak přibývá i důvodů, proč si lidé půjčují a těch, kteří mají problém získat úvěr v bance. Ten je oproti nebankovním společnostem z hlediska úroků obvykle výhodnější. Stále méně žadatelů na něj ale dosáhne. Ne o moc dražší jsou potom půjčky se zástavou nemovitosti, které jsou na trhu s půjčkami stále žádanějším zbožím.

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků

Oproti ostatním nebankovním půjčkám mají hned několik výhod. Tou první je cena půjčky, kdy díky jištění nemovitostí žadatelé dostanou takovou úrokovou sazbu, kterou by jim stěží kdo nabídl. Další předností je komfortní doba splácení, kdy si klient může splátky rozložit klidně i do 20 nebo třeba i 30 let. Splátky ho tak extrémně nezatíží a více času na ně by mělo napomoci tomu, aby byl řádně dodržován splátkový kalendář.

Rychlá nebankovní půjčka na vyplacení exekuce

Proto vlastníte-li rodinný dům, byt, chalupu nebo pozemek, rozhodněte se racionálně a vyberte právě půjčku se zástavou. Představa, že při výběru půjčky bez zástavy svůj majetek v případě vážných finančních potíží uchráníte, je mylná. Jako fyzická osoba vždy totiž ručíte veškerým svým majetkem, tedy i nemovitostí. Vaši věřitelé mohou požadovat náhradu škody z veškerého Vašeho majetku. Zástava nemovitosti znamená jen to, že když se dostanete do platební neschopnosti a nejste nadále schopni splácet své dluhy, dostane přednost jeden konkrétní věřitel před ostatními. Nejdříve by byl z Vaší nemovitosti uspokojen nárok zástavního věřitele a až potom nároky těch ostatních. Zkrátka pokud nemovitost vlastníte, vzali byste si půjčku ničím nezajištěnou a dostali se v budoucnu do větších problémů, soud by Vám mohl svým rozhodnutím tuto nemovitost vzít i tak.

Jak jsme již uvedli, důvodů, proč požádat o půjčku se zástavou, je více. Tím dalším je rychlý proces žádosti, kdy Vás nebudeme nijak diskriminovat, pokud byste měli příliš pestrou nebo problémovou úvěrovou minulost. Registry dlužníků neřešíme, ani exekuce nemusí být překážkou, a pokud jste podnikatel, nemusíte dokládat výše svých příjmů.

Online půjčka na vyplacení exekucí a nevýhodných půjček

Zkuste podat žádost o půjčku u nás a peníze mohou být Vaše již do 3 dnů. Nabízíme jakoukoliv částku až do výše 50.000.000,- Kč, minimálně můžete čerpat 100.000,- Kč. Půjčujeme až do 80% hodnoty nemovitosti s úrokem, který začíná na 10% p.a. Pamatujte, že čím vyšší tržní hodnotu nemovitost má, tím více peněz získáte. A pokud žádnou stavbu ani pozemek nemáte a přesto Vás tento finanční produkt láká, není nic jednoduššího než požádat o ručení někoho ze svých přátel, rodiny nebo obchodních partnerů. Jako žadatel figuruje v žádosti pouze ten, komu je jištěná půjčka poskytnuta.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2020 Wallis Europe s.r.o.